Waven przesuwa pełną premierę – wersji 1.0 nie będzie w terminie

Dodany przez PefriX 7 miesięcy temu
2 949
Waven przesuwa pełną premierę – wersji 1.0 nie będzie w terminie

Waven miało opuścić Early Access jeszcze w tym roku. Teraz Ankama wycofuje się rakiem z tej informacji, a wszystko z powodu chęci dopracowania gry. W tym miesiącu wypuszczono dużą aktualizację z nowościami, ale zrezygnowano z debiutu wersji 1.0.

Zespół uznał, że Waven nie jest jeszcze gotowe, aby uznać je za „pełną wersję gry”, dlatego Ankama chce jeszcze popracować nad swoją sieciową grą turową. Dostaniemy nowe zadania, bohatera, finał Lance Dur Season, dwie nowe nacje wyspiarskie, a także inne atrakcje. Niemniej gra pozostanie w Early Accessie aż do odwołania.

Kiedy więc możemy spodziewać się Waven w wersji 1.0? Wyjście z Early Accessu nastąpi wtedy, gdy Ankama będzie zadowolona. Na ten moment grę sprawdziło ponad 500 tysięcy osób, więc na brak popularności zespół nie narzeka. Na Steamie nie wygląda to aż tak atrakcyjnie, ale też nie ma tragedii. W planach jest również wydanie wersji mobilnej, która jest bliżej niż dalej.

Ostatecznie dopracowanie gry powinno wyjść Waven na dobre. Pod warunkiem tylko, że Ankama do tego czasu nie straci całej społeczności, której potem nie będzie się chciało wracać. A z tym różnie bywa!


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube