Wayfinder naprawił serwery i wreszcie można normalnie grać

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
33 5029
Wayfinder naprawił serwery i wreszcie można normalnie grać

Od premiery (a raczej od premiery Early Access) minęło już półtora tygodnia, ale dopiero teraz można w miarę “normalnie” pograć w Wayfinder.

Airship Syndicate wprowadziło wiele ulepszeń w dotychczasowej strukturze serwerów. Poprawiono stabilność i zwiększono pojemność światów, dzięki czemu nie wyskakują nam już błędy “sewer jest pełny” i nie musimy stać w horrendalnych kolejkach (kolejki – jeśli są – to w godzinach wieczornych i ograniczają się do kilku lub kilkunastu minut).

Wprowadziliśmy duże ulepszenia w stabilności serwera, a ze względu na zwiększoną pojemność obecnie nie ma kolejki.

Nowi i powracający Wayfounderzy powinni mieć znacznie płynniejsze logowanie do gry.

Waza cierpliwość została doceniona, a nasz zespół nie przestanie działać w najbliższym czasie. W nadchodzących dniach będziemy nadal wprowadzać poprawki.

Poprawę sytuacji (technicznej) Wayfinder widać już także po ocenach na Steamie. Gierka wyskoczyła z “Większości negatywnych” do “Mieszanych” recenzji. To oczywiście nadal nie jest to, o czym marzyli deweloperzy, ale trzeba powoli - krok po kroku - odbudowywać zaufanie fanów.

Wayfinder czy jak kto woli WildStar 2.0 będzie darmowy, choć obecna faza Early Access jest płatna. Najtańszy pakiet, najtańsza wejściówka kosztuje 48 zł, co nie jest zbyt wygórowaną ceną.

Zapraszamy TUTAJ.


33 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube