Wayfinder otwiera się dziś wieczorem. Świetnie oceniana gra w stylu WildStar

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
40 8139
Wayfinder otwiera się dziś wieczorem. Świetnie oceniana gra w stylu WildStar

Czas przekonać się na własnej skórze, czy fantastycznine opinie po Closed Becie nie były wyssane z palca i czy Wayfinder rzeczywiście jest tak dobry jak mówią.

Early Access miał pierwotnie wystartować we wtorek, ale ze względu na “malutkie” problemy start przesunięto na dzisiaj. Serwery powinny ruszyć około godziny 19:00 czasu polskiego.

Niestety (albo stety) dostęp do Early Access jest ograniczony wyłącznie do Fundatorów. Najtańsza paczka gwarantująca dostęp do gry kosztuje 48 zł.

Chętni? Zapraszamy TUTAJ.

Wayfinder to kooperacyjna sieciówka, gra (M)MO, która stylem graficznym oraz zręcznościowym systemem walki przypomina nieodżałowanego WildStar.

Motorem napędowym Wayfinder jest PvE (“każda przygoda ma unikalne modyfikatory i wyzwania”), różnorodność umiejętności (“od tajemnej magii, przez śmiertelną walkę wręcz, po mistyczną technologię”) oraz kolekcjonerstwo (“będziesz odkrywać nowe lokacje, bestie i materiały, które wykozystasz do stworzenia nowej broni i ekwipunku”).

Za Wayfinder odpowiada studio Airship Syndicate, ale jego wydawcą jest doskonale nam znane Digital Extremes (od Warframe).


40 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube