Wbijajcie do Rohan Online, który otrzymał duży update

Dodany przez guru około rok temu
8 2182
Wbijajcie do Rohan Online, który otrzymał duży update

Rohan Online istnieje od kilkunastu lat, ale dopiero dwa lata temu (niecałe dwa lata temu) miała miejsce premiera Rohan: Eternal Vengeance.

To odświeżona wersja gry, z większą ilością klas, szybszym expieniem, uproszczeniem systemów, większym naciskiem na PvP oraz – to chyba najważniejsze – ograniczonymi mikrotransakcjami.

I to właśnie Eternal Vengeance powiększył się przedwczoraj o nowy content update – God of War’s Hall, którego główną nowością jest… mega dungeon o tej samej nazwie.

Zanurz się w tajemniczą głębię opuszczonej ruiny spowitej ciemnością. To niegdyś święte miejsce, o którym mówi się, że jest domem dla upadłych bogów, jest teraz schronieniem dla złowrogich sił. Wyrusz w niebezpieczną podróż, aby odkryć prawdę stojącą za ich upadkiem i rozwikłać zagadkę przeszłości ruin

God of War’s Hall posiada różne poziomy trudności (dla różnych levelów), mnóstwo roomów (przejście całego dunga to minimum kilkadziesiąt minut), nowe potwory, no i nowe bossy, z których lecą jedne z najpotężniejszych przedmiotów w grze.

Dodano także nowe tytuły PvP (zwiększające moc postaci), nowych NPC i nowe przedmioty konsumpcyjne, które – niestety – są w większości dostępne w Item Shopie.

Szczegóły TUTAJ.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube