Wbudowany quest helper powróci do WotLK Classic, ale nie wiadomo kiedy

Dodany przez PefriX ponad rok temu
1 4086
Wbudowany quest helper powróci do WotLK Classic, ale nie wiadomo kiedy

Wrath of the Lich King Classic pójdzie nieco inną drogą niż oryginalna wersja gry. Blizzard potwierdził po raz kolejny zerwanie z filozofią #nochanges na rzecz #somechanges. Przykładem tego ma być brak znanego z ponoć najpopularniejszego dodatku do World of Warcraft narzędzia Dungeon Finder. Wywołało to sporo kontrowersji i wiele rozmów na temat tej decyzji, przy czym warto zaznaczyć, że równocześnie Wrath of the Lich King Classic dostanie nowego Group Findera. 

To jednak nie jedyna zmiana. Blizzard już jakiś czas temu podawał, że wbudowany w omawiany dodatek quest helper również nie będzie dostępny. Pomoc w wykonywaniu questów (pokazywanie gdzie trzeba je robić, kogo konkretnie ubijać, itd.) pojawiła się we Wrath of the Lich King w ramach aktualizacji 3.3 i została w grze na zawsze, ewoluując do coraz większego ułatwienia. W wersji klasycznej tego nie uświadczymy, a przynajmniej nie tak szybko.

Oryginalnie Blizzard chciał całkowicie pozbyć się quest helpera z WotLK Classic, pozwalając graczom instalować add-on (np. Questie) jeśli chcą pomocy w zadaniach. Cała reszta miałaby ponownie odczuć „radość i przyjemność” z czytania misji, proszenia innych o pomoc oraz ogólnej immersji. Niemniej teraz firma informuje, że zmieniła delikatnie zdanie i wzięła pod uwagę krytykę graczy. Dlatego wbudowany quest helper trafi do Wrath of the Lich King Classic, ale nie wiadomo kiedy. Blizzard nie sprecyzował w której fazie narzędzie to pojawi się, niemniej zapewnił, że trafi do gry! Do tego czasu zatem trzeba będzie radzić sobie add-onami.

Swoją drogą, poza tym, że WoW to najlepsza gra/najgorsza gra, Blizzard to cudowna firma/Blizzard śmierdzi, ciekaw jestem czy zamierzacie pograć w Wrath of the Lich King Classic, czy raczej nie?


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube