Wciąż fajny i wciąż grywalny hack'n'slash MMORPG. Drakensang Online obchodzi urodziny!

Dodany przez guru około 4 lata temu
3 4134
Wciąż fajny i wciąż grywalny hack'n'slash MMORPG. Drakensang Online obchodzi urodziny!

Ale ten czas szybko mija. Już w tym tygodniu rozpoczną się urodzinowe eventy w Drakensang Online. Ten przeglądarkowy hack’n’slashowy MMORPG będzie obchodził 8. urodziny!

Drakensang Online jest z nami od sierpnia 2011 roku. Zaczynał naprawdę z wysokiego „C” - jako najładniejsza „browserówka” na rynku. To z kolei przełożyło się na wielką popularność. Po pierwszym roku miał 10 milionów zarejestrowanych użytkowników…

Potem przyszły problemy, a raczej afery. Ludzie zaczęli narzekać na coraz większe Pay-To-Win. Bigpoint długo nic z tym nie robił, ale w końcu zrozumiał, że na dłuższą metę taki opór nie ma sensu. Przebudowano grę, która od tamtego momentu ma się naprawdę nieźle. 

Może Drakensang Online nie ma tylu graczy co dawniej, ale nadal potrafi wciągnąć. Szczególnie jeśli szukamy typowo hack’n’slashowej gry MMORPG, gdzie mordowanie potworków i bossów stoi na pierwszym miejscu. 

Najważniejsze jednak, że Drakensang Online wciąż otrzymuje aktualizacje. Nowy content, ulepszenia, usprawnienia, kasacje bugów itd. 

Tyle słodzenia, bo jeszcze ktoś pomyśli, że Bigpoint nam zapłacił.  

Zagracie TUTAJ


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube