Wczoraj miał wystartować Reign of Guilds – nie wystartował

Dodany przez guru 3 miesiące temu
4 1924
Wczoraj miał wystartować Reign of Guilds – nie wystartował

Pewnie zauważyliście, że nie było wczoraj newsa o (zapowiadanej na 10 marca) premierze Reign of Guilds.

A nie było dlatego, że w ostatniej chwili – dosłownie kilka godzin przed planowanym uruchomieniem serwerów – dostaliśmy komunikat o opóźnieniu gry.

Podobno nastąpiły jakieś problemy ze Steamem (chodzi o proces wdrażania gry do fazy Early Access), co zmusiło producentów na przesunięcie startu – nie o jeden dzień, nie o kilka dni, ale o dwa tygodnie. Nowy termin to 28 marca!

Uruchomienie wczesnego dostępu, na który wszyscy tak długo czekaliśmy zostaje przełożone ze względu na proces moderacji opisu gry w sekcji „Wczesny dostęp” na platformie Steam.

Wprowadziliśmy już niezbędne zmiany, ale 10 marca nie jest już realną datą.

W związku z tymi okolicznościami wybraliśmy 28 marca i ostateczną datę premiery wczesnego dostępu potwierdzimy dopiero po udostępnieniu nam przycisku „Publikuj” na Steamie, aby zapobiec powtórzeniu się takiej sytuacji.

Reign of Guilds to arcyciekawy MMORPG z otwartym światem, pierwszoosobowym widokiem, mrocznym magicznym (low-fantasy) średniowieczem, oblężeniami zamków, dyplomacją, stowarzyszeniami kupców, kościołami, najemnikami, polityką, królami, rozgrywką PvPvE, brakiem standardowych klas postaci, hardkorowym systemem śmierci (tracimy expa i przedmioty), wielopoziomowym systemem rzemieślniczym (27+ tysięcy cech) itd.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube