Webzen faktycznie wskrzesi Soul of the Ultimate Nation (SUN) w wersji Classic

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 2604
Webzen faktycznie wskrzesi Soul of the Ultimate Nation (SUN) w wersji Classic

AKTUALIZACJA: SUN Classic wyjdzie w marcu 2022 roku również u nas! Potwierdzono język angielski i będzie to wersja globalna!

Webzen poinformował oficjalnie, że faktycznie planuje przywrócić do życia Soul of the Ultimate Nation (SUN) w wersji Classic. Będzie to nowa wersja, ale… nie do końca nowa. Deweloper planuje odtworzyć wersję z 2006 roku i dodać do niej parę nowości. Oznacza to, że oryginalna zawartość będzie dostępna na świeżo postawionych serwerach, a do tego gracze dostaną kilka niedostępnych wcześniej rzeczy. Jakich?

Webzen podaje, że jego SUN Classic otrzyma szybsze expienie z dodatkowymi systemami, odnowione UI i lekko poprawioną grafikę, aby była bardziej zoptymalizowana, a do tego garść innych zmian, mających usprawnić zabawę. Firma wspomina również, że za soundtrack do gry odpowiadał Howard Shore, czyli pan, któremu zawdzięczamy stronę muzyczną The Lord of the Rings. Webzen chce w ten sposób przypomnieć graczom, jak kiedyś wyglądało (brzmiało) Soul of the Ultimate Nation.

SUN Classic na początku zadebiutuje w Japonii, Taiwanie oraz Korei Południowej. Z czasem to MMORPG trafi również do innych krajów, ale Webzen zapowiedział, że zacznie od Azji. Niemniej firma potwierdziła chęć oraz plany rozszerzenia usług również na inne regiony. Nie podano jednak żadnych, wiążących dat.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube