Webzen rozdaje dziesiątki prezentów do swoich gier. Korzystajcie!

Dodany przez guru prawie 5 lat temu
4 5376
Webzen rozdaje dziesiątki prezentów do swoich gier. Korzystajcie!

Można otwierać szampany, wina, wódki, piwa lub co tam macie pod ręką. Webzen, czyli jeden z największych producentów MMORPG na świecie, obchodzi właśnie swoje 9. urodziny!

Licząc oczywiście od momentu, kiedy południowokoreańska firma zaczęła aktywnie działać na zachodnim rynku. Bo tak naprawdę Webzen liczy sobie już 18 lat (został założony w 2000 roku).  

Czy Webzen ma 9 lat, czy 18 lat, to nie ma w tej chwili absolutnie żadnego znaczenia. Przede wszystkim polecamy zajrzeć do jednego z ich tytułów: MU Online, MU Legend, C9 Online, Flyff, Rappelz, MU Origin itd. Wszędzie tam znajdziecie mnóstwo prezentów, boostów i eventów z okazji kolejnej rocznicy. 

Od potek do expa, po darmowe konta premium, resety skillów, „powiększacze” ekwipunku i specjalne kostiumy na high-level. Webzen postanowił bawić się na bogato. Całą listę znajdziecie pod tym adresem (wystarczy wybrać odpowiednią grę i zobaczyć, co dostaniemy). 

Przy okazji możecie zgarnąć specjalny kluczyk (np. TUTAJ lub TUTAJ), który po aktywacji na swoim koncie, zapewni wam kolejną porcję przedmiotów. Lista poniżej. 

MU Online:

Bless of Light(Greater) (x3)

MU Legend:

Growth Potion (x5)
Resurrection Stone Of Life (x10)

MU Ignition:

Black Copper (x2)
Jewel of Life (x5)
Jewel of Soul (x10)
Basic Mount Feed (x10)
Magic Crystal (x10)

C9:

Morris’ Resurrection Scroll [x20]
Chest of Akene’s Blessing [x100]
Ultimate Training [1 hr] (x5)
PC Cafe Premium Item [1 day]
Dimensional Fissure Ticket (x3)

Flyff:

Casual Set (M) [No Trade]
Casual Set (F) [No Trade]

Rappelz:

Hidden Village Pass 7 days
Scroll of Pet Power (x3)
Scroll of Refresh (x3)

Świętowanie nie będzie trwało wiecznie. Zalogujcie się do swojej gry jak najszybciej i zgarnijcie, co macie zgarnąć. Powodzenia!


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube