Wędkowanie w LEGO Fortnite, a także LEGO Raft Survival i LEGO Obby Fun

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
0 2013
Wędkowanie w LEGO Fortnite, a także LEGO Raft Survival i LEGO Obby Fun

Dużo tego LEGO w Fortnite. Najwidoczniej temat złapał i Epic postanowiło go w pełni wykorzystać. LEGO Fortnite cieszy się dużą popularnością, a niedawno otrzymało wędkowanie. Więc to prawie pełnoprawna gra MMORPG!

Najpierw trzeba jednak właściwych narzędzi, więc zacznijmy od wędki! Wędki można wytworzyć w czterech klasach rzadkości. Wędką lepszej klasy rzadkości łatwiej jest łowić, ale wędkę gorszej klasy łatwiej jest wytworzyć. Potem z kolei trzeba złapać rybę! Występowanie ryb zależy nie tylko od biomu i wody, w jakiej łowicie, ale także pogody i pory dnia. Na fanatyków wędkarstwa (oraz ich starych) czekają legendarne ryby.

Przy użyciu nowego stanowiska – przetwarzacza żywności – możecie zmienić złapane ryby w filety rybne! Filety rybne to nie jedyne dania rybne, jakie można jeść. Używając grilla możecie wytwarzać dania, takie jak wędzony narybek i sushi z czarno-niebieskiej rybosłony. Aby ułatwić sobie łowienie, można również korzystać z przynęty. Poza tym do LEGO Fortnite zawitał piasek i szkło, kompas, luneta i kilka innych atrakcji. Szczegóły tutaj.

Jakby tego było mało Epic Games wprowadza Wyspy LEGO. To seria przygód dla całej rodziny stworzonych przez LEGO Group w Unreal Editorze dla Fortnite (UEFN). Użyjcie budowania, by wydostać się z wody pełnej rekinów w LEGO Raft Survival i patrzcie pod nogi, ostrożnie stąpając przez LEGO Obby Fun. Wygląda to jak fanowskie tryby w Minecraft? Być może, ale czy ma to jakiekolwiek znaczenie, skoro graczom ponoć się podoba?


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube