Według was World of Warcraft jest najlepiej rozwijanym MMORPG...

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
12 4399
Według was World of Warcraft jest najlepiej rozwijanym MMORPG...

To było proste pytanie.

Który z MMORPG-ów z samego topu topów jest według was najlepiej rozwijany? To znaczy, który wydawca/producent opiekuje się nim we wzorowy sposób i który przekształca go w to, czego oczekują fani.

Oto wyniki:

No i mamy zaskoczenie.

Pomimo, że na Blizzarda wylewa się ostatnio (ostatnio, czyli przez ostatnie dwa lata) fala hejtu (za Diablo Immortal , za aferę z Hearthstone, za HotS, za Battle for Azeroth, za Overwatch, za politykę, za Support itd.), to jednak World of Warcraft zajął w naszej ankiecie pierwsze miejsce.

Aż 37% użytkowników wskazało WoW-a jako najlepiej rozwijanego MMORPG. No cóż, to wasze głosy i wasz wybór. Będziemy to szanować.

Drugie miejsce dla Elder Scrolls Online. Według 21% ankietowanych Zenimax Studios oraz Bethesda kierują nim w najlepszy możliwy sposób.

Ilość contentu, który dostajemy przez rok (4x DLC, dodatek + dużo aktualizacji, jeszcze więcej eventów) musi robić wrażenie. Właśnie dlatego mój głos poszedł właśnie na ESO.

Brązowy medal dla Final Fantasy XIV (19% wszystkich głosów). Do Square Enix też nie możemy się przyczepić. Świetny kontakt z fanami, regularne patche, brak afer, brak Pay2Win, dojrzała społeczność – to najlepsze przykłady idealny rozwoju gry.

Dalej mamy Black Desert Online (11%), Guild Wars 2 (9%) oraz RuneScape/Old School RuneScape (4%).

Dziękujemy za głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube