Weteran Path of Exile to pierwszy gracz, który osiągnął “max level” w Ravendawn

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
10 9155
Weteran Path of Exile to pierwszy gracz, który osiągnął “max level” w Ravendawn

Dlaczego słowa “max level” umieściliśmy w cudzysłowie? Bo Ravendawn ma skomplikowany (wielowarstwowy) system rozwoju postaci i teoretycznie nie ma tutaj czegoś takiego jak “maksymalny poziom doświadczenia”.

W Ravendawn istnieje jednak “soft cap” i wynosi on 75 lvl, po którym tempo rozwoju postaci bardzo hamuje.

Miękki limit oznacza, że ​​chociaż postacie mogą technicznie przekroczyć ten poziom, tempo postępu znacznie maleje poza tym punktem. Zdobywane doświadczenie po 75. poziomie jest znacznie zmniejszone, co skutkuje stopniową i wymagającą wspinaczką dla tych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać swoje postacie.

Pełny VOD

I to właśnie dziś w nocy (czasu polskiego) padła bariera 75 lvl w Ravendawn. Półtora miesiąca po oficjalnej premierze gry, co jest niespotykanym dzisiaj wynikiem (przyzwyczailiśmy się, że lvl cap osiąga się w nowych grach w maksymalnie kilka dni).

Pierwszym graczem, który tego dokonał, został “Etup”. Popularny streamer, youtuber, content-creator, znany najbardziej… z Path of Exile, gdzie kilkukrotnie wygrywał wyścigi i turnieje.

Co ciekawe, jest to kolejna osoba ze światka Path of Exile, która święci triumfy w innej grze niż PoE.

***

Ile czasu zajęło “Etupowi” wbicie 75 lvl? Patrząc po jego streamach, w Ravendawn grał prawie codziennie, między 6 a 13 godzin!


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube