Wieści z alphy Kabod Online

Dodany przez admin ponad 12 lat temu
1 4909

Dzięki doniesieniom użytkownika naszego portalu (paskud'a) mamy ciekawe informacje dotyczące alpha testów w grze Kabod Online. Z tego co udało nam się dowiedzieć nie ma jakichkolwiek problemów z logowaniem po procesie rejestracji. Podczas procesu tworzenia postaci gracz ma jedynie wpływ na imię, klase oraz płeć. Póki co nie ma wpływu na wygląd zewnętrzny sterownej postaci. Funkcja ta zapewne zostanie wprowadzona w wersji finalnej. Kolejnym niedociągnięciem jest skąpy wybór ustawień graficznych, ponieważ możemy zmieniać tylko rozdzielczość oraz odległość wyświetlania elementów świata zewnętrznego gry.

Gra MMORPG - Kabod Online

Po kilku godzinach spędzonych w grze można doświadczyć kontaktu z graczami wszelakiej narodowości (w końcu to wersja globalna!), na porządku dziennym są postacie mówiące w językach azjatyckich czy też gracze posługujący się cyrlicą. Specjalnych umiejętności można się nauczyć z ksiąg, które można nabyć u NPC lub też znaleźć w zabitym potworze. Aby awansować dany czar na wyższy poziom wtajemniczenia należy zakupić odpowiednią księgę lub mieć odrobinę szczęścia i wylootwać ją z moba. Trochę kiepskie rozwiązanie, gdyż, co do tych księg nie ma żadnych ograniczeń, a więc nawet gracz na niskim poziomie przy nadmiernym szczęściu może mieć czar na wyższym poziomie niż bardziej doświadczone postacie.

Gra MMORPG - Kabod Online

Questy niestety są nudne jak flaki z olejem i polegają głównie na zabiciu odpowiedniej ilości potworów lub zdobyciu pewnych przedmiotów (także w odpowiedniej ilości). Za wykonane zadania otrzymać można punkty doświadczenia lub złoto. Sporadycznie pomyślne zakończenie zadania kończy się nagrodą w postaci punktów honoru, które póki, co do niczego nie służą.

Craftingu i rzeczy do zbierania nie ma. Niektóre przedmioty posiadają jednak specjalne sloty, w których można umieszczać karty będące odpowiednikami magicznych run czy kamieni (tak jak było np. w DiabloII).

System PVP jest za to aż tak ciekawy, że chce się z niego korzystać. Już w pierwszej lokacji można znaleźć skrawek terenu gdzie można walczyć z innymi graczami. Wystarczy zaznaczyć innego gracza i zastosować na nim czar ofensywny. Po pokonaniu przeciwnika możemy go ograbić.

Według naszego informatora gra ma w sobie bardzo duży potencjał, jednakże jest bardzo dużo niedociągnięć. Należy jednak pamiętać, że to pierwsze testy i producenci z pewnością usprawnią Kabod'a przed datą oficjalnej premiery.
 


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube