Więcej budowania w Trybie Kreatywnym w Fortnite Battle Royale

Fortnite blog creative cm07 news featured creativemode announce 1920x1080 f2b3606efe82d43a4a89ba8efbb00b630641e754

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale przed nami 7 Sezon zmagań w Fortnite Battle Royale. W związku z tym Epic Games przygotowało dla graczy masę atrakcji, a pierwszą z nich jest Tryb Kreatywny.

Poczytacie o nim więcej poniżej. Pozostałe nowości opublikowane zostaną później. Nie wiadomo bowiem co takiego deweloperzy przygotowali. Sezon 7 rozpocznie się oficjalnie dzisiaj, więc pewnie po południu pojawi się odpowiedni patch notes. Plotkuje się o samolotach i wspinaczce górskiej, ale wiecie sami - to nic potwierdzonego. Zresztą, przekonamy się dzisiaj co w Fortnite piszczy.

Czym z kolei jest ten Tryb Kreatywny? To oddanie w ręce graczy możliwości tworzenia własnych gier, a nawet więcej! Epic Games samo określa to, jako szansę na zaplanowanie wymarzonego Fortnite. Gracze otrzymują do własnej dyspozycji wyspę na której mogą robić co im się żywnie podoba.

Marzycie o stworzeniu kolosalnych konstrukcji? Może planujecie jakieś szalone tryby gry, jak np. wyścigi na wózkach sklepikowych? Ewentualnie po prostu chcecie sami zaprojektować mapę? W Trybie Kreatywnym sami decydujecie, co chcecie robić. Epic Games zapewnia, że z każdą kolejną aktualizacją gry, ten moduł będzie wzbogacany o nowe elementy.

W pierwszym tygodniu Sezonu 7 dostęp do własnej wyspy otrzymają jedynie posiadacze karnetu bojowego. W tym czasie będą jednak mogli zapraszać znajomych do wspólnej zabawy w Trybie Kreatywnym. Od 13 grudnia dostęp do własnej wyspy otrzymają za darmo wszyscy gracze.

Zobacz także

4 komentarzy