Wiecie, że w Gwincie pojawił się nowy sezon, a wraz z nim przepustka z Ciri?

Dodany przez PefriX prawie 4 lata temu
1 1647
Wiecie, że w Gwincie pojawił się nowy sezon, a wraz z nim przepustka z Ciri?

Użytkownik Qrls zwrócił uwagę, że na portalu relatywnie mało wspominamy o Gwincie. Dziwacznych newsów nie brakuje (to fakt), a o rodzimej karciance często milczymy. Już pal licho, że większość produkcji to nie gry MMORPG i można olać fakt, że o poszerzeniu tematyki portalu pisaliśmy kilkukrotnie (i nawet pytaliśmy Was o zdanie!). Co z tego, że od ponad 2 lat koncentrujemy się po prostu na grach sieciowych – nikt jednak nie zaprzeczy, że Gwint był przez nas zaniedbywany, a przynajmniej względem innych gier, którym poświęcaliśmy znacznie więcej (jak nie za dużo!) czasu.

Do rzeczy! W Gwincie dostępna jest już kolejna aktualizacja. Patch 7.1 przynosi nam spore zmiany w balansie, nowy sezon rozgrywki rankingowej oraz kolejną Podróż (battle passa). Nowy sezon to Sezon Drakonidów i potrwa do 1 września, więc korzystajcie z niego, jeśli chcecie wyrwać nagrody. W trybie sezonowym obowiązują nowe zasady - każdy z graczy ma tylko 8 sekund na ukończenie swojej tury i 15 sekund na ukończenie fazy wymiany kart.

Jeśli zaś chodzi o Podróż, to tym razem Ciri wraca na szlak, pozwalając na zdobycie swojej legendarnej, neutralnej skórki natychmiastowo, ale osobom, które wykupią Karnet Premium. Cała przepustka kręci się dookoła tej bohaterki, więc przygotujcie się na zdobywanie dla Ciri przedmiotów kosmetycznych w ramach zabawy.

Zaglądajcie co tydzień, żeby poznawać kolejne rozdziały historii Ciri sprzed wydarzeń z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Każdy rozdział historii Ciri wiąże się z osobnym zestawem zadań, których wykonanie przyśpieszy postępy w ramach Podróży.

Pojawiła się również ulepszona funkcja automatycznego niszczenia kart, która może teraz zostać skonfigurowana na jeden z trzech sposobów:

  • Zasoby: „Niszcz dodatkowe egzemplarze przekraczające limit talii, w miarę możliwości zachowując wersje premium kart. Ustawienie zalecane dla graczy pragnących szybko pozyskać zasoby do tworzenia nowych kart”.
  • Standardowe: „Niszcz wszystkie egzemplarze przekraczające limit talii. Karty premium i standardowe będą niszczone osobno”.
  • Premium: „Zachowaj dodatkowe egzemplarze przekraczające limit talii, żeby transmutować je w ich wersje premium. Ustawienie zalecane dla graczy pragnących poszerzyć swoją kolekcję premium”.

Możecie wybrać preferowane ustawienie w module tworzenia talii. Więcej szczegółów, zwłaszcza na temat zmian w balansie, znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube