Wiedźmin Online coraz bliżej. “Funkcje wieloosobowe” trafią do Wiedźmina

Bia%c5%82y

Oczywiście nikt z nas nie zakłada, że kultowy, legendarny, absolutnie doskonały Wiedźmin 3: Dziki Gon nagle zmieni się w produkcję MMORPG.

Mimo wszystko wczorajsze słowa Adama Kicińskiego – prezesa CDPR – brzmią bardzo obiecująco. Polska firma nie zrezygnowała ze swoich planów i wciąż zamierza dodać do serii Wiedźmin  oraz Cyberpunk 2077 elementy sieciowej zabawy.

- "Planujemy w przyszłości stopniowo dodawać funkcję multiplayer do obu serii."

- "Nie ujawnimy teraz, która gra jako pierwsza otrzyma wieloosobowe funkcje, ale będzie to próba, z której wyciągniemy naukę, aby takie opcje dodać w kolejnych grach."

Świat Wiedźmina (wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego) posiada ogromny potencjał na zabawę wielu graczy równocześnie i naprawdę dziwne, że CD Projekt Red dopiero teraz planuje dodać elementy “sieciówki”.

Przecież gdyby odpowiednio przekształcić rozgrywkę i stworzyć z tego jakąś grę-usługę w stylu GTA Online czy Red Dead Online, to CDPR mógłby zarobić krocie. Szczególnie że "Wiesiek" ma mnóstwo fanów, których będzie coraz więcej (dzięki np. serialom od"Netflixa"). 

***

Cóż, czekamy na szczegóły, bo wszyscy jesteśmy ciekawi, co ukrywa się pod słowami “funkcje wieloosobowe”.

Zobacz także

6 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz