Wiedźmiński GWINT staje się faktem. Będzie Free2Play!

Gwint

Setki maili, telefonów, postów na forach i ponad 40 różnych wersji gry stworzonych przez społeczność – nie było innego wyjścia, GWINT musiał powstać. Po premierze Dzikiego Gonu rozpoczęliśmy pracę nad GWINTEM; pracowaliśmy w tajemnicy, czytaliśmy fora i patrzyliśmy czego gracze oczekują. Efektem jest karcianka, którą właśnie zapowiedzieliśmy – GWINT. Zdecydowanie inny niż ten, który znacie z Dzikiego Gonu, przede wszystkim dostosowany do gry w sieci, ale też niesamowicie dopracowany graficznie. 

We wrześniu odpalamy darmową betę.

GWINT będzie darmowy (Free2Play), GWINT będzie sieciowy, GWINT będzie po polsku, GWINT będzie crossplatformowy, GWINT będzie wspaniały (tak sądzę). To chyba wystarczające powody, aby zainteresować się nową produkcją rodaków z CD Projekt RED - oni przecież nie robią słabych gier. 

TUTAJ rozpoczęły się już zapisy do bety!

Każdy gracz dostanie do wyboru cztery frakcje: mieszkańcy Wysp Skellige, przerażające Potwory, żołnierze Królestw Północy i atakujący z ukrycia Scoia'tael. Każda z nich ma być inna i oferować zupełnie inny styl rozgrywki. Apropo rozgrywki - zasady GWINTA zostaną nieco uproszczone, tak aby byle "newbie" ogarnął wszystko w kilkanaście/kilkadziesiąt minut. Poza tym spodziewajcie się grania ze znajomymi, potyczek rankingowych i craftingu, czyli wszystko to, co w Hearthstone.  

Zobacz także

23 komentarzy