Wiedźmiński Gwint tylko kroczek od Open Bety

Witcher3 6

W ten weekend kończą się zapisy do Closed Bety Wiedźmińskiego Gwinta. Ostatni moment, ostatnia szansa na zapisanie się i zgarnięcie przedpremierowej wejściówki do gry.

Bez obaw, zakończenie zapisów do CBT w żaden sposób nie zaburzy dalszego funkcjonowania gry. Osoby, które aktywowały swoje kluczyki już wcześniej, nadal mogą bawić się "karciankowymi" wersjami Geralta, Triss, Yennefer i resztą wiedźmińskiej hołoty.

Zamknięta beta to czas bardzo dynamicznego rozwoju GWINTA - od zmian w balansie i dynamice rozgrywki, po dodanie nowych kart, frakcji, a także trybu rankingowego. To niesamowita przygoda, podczas której nieustannie towarzyszyli nam graczeChciałbym podziękować wszystkim z całego serca za udział w zamkniętej becie.

My też dziękujęmy. Za Gwinta, za komputerowego Wiedźmina… za model Free-To-Play, za wszystko. CD Projekt Red udowodnił wiele razy, że gracze/fani są dla nich najważniejsi.

Teraz pozostaje czekać na Open Betę, która ruszy niebawem. W przyszłym tygodniu mamy poznać pierwsze szczegóły dotyczące publicznej premiery. 

Zobacz także

7 komentarzy