Lost Ark pojawi się w Europie - zagramy już na jesień. Za darmo!

Dodany przez guru około rok temu
33 9800
Lost Ark pojawi się w Europie - zagramy już na jesień. Za darmo!

Nie sądziłem, że dożyję tej epokowej chwili, ale TO SIĘ NAPRAWDĘ DZIEJE. Lost Ark aka Lost Ark Online – jeden z najbardziej wyczekiwanych MMORPG ostatnich lat – wreszcie zadebiutuje w Europie i Ameryce Północnej.

Na Summer Game Fest – zgodnie z wcześniejszymi plotkami – pojawił się trailer gry…

… ale nie tylko. Ruszyła już oficjalna strona gry wraz z przybliżoną datą premiery.

Lost Ark Online zadebiutuje u nas na jesieni (Fall 2021).

https://www.playlostark.com/en-us

Lost Ark będzie działał w modelu Free-To-Play, czyli tak samo jak azjatyckie wersje gier. Przynajmniej w tym przypadku Amazon (wydawca gry) nie będzie nas traktował jak dojne krowy…

Chociaż i tak wszystko będzie zależeć od zawartości Item Shopu. Jeśli nie zostaną tam dodane elementy P2W, to raczej możemy spać spokojnie.

Amazon zachęca jednak do zakupu Founder’s Packów. Za 90, 180 lub 360 zł możecie kupić paczkę, która gwarantuje dostęp do bety, możliwość headstartu oraz inne bonusy.

Co ciekawe, Lost Ark zostanie równocześnie wydany na Steamie. Jeśli platforma Valve wam odpowiada, proszę bardzo.

https://store.steampowered.com/app/1599340/Lost_Ark/

Jeśli chodzi o testy gry, Techniczna Alfa (objęta klauzulą poufności, czyli popularnym NDA) startuje… już jutro, 11 czerwca.

TUTAJ możecie zostawić swoje dane (poprzez konto Amazon) i trzymać kciuki, aby to właśnie was wybrano spośród wszystkich chętnych. UPDATE: praktycznie każdy zarejestrowany otrzymuje kluczyk. Do boju!

UPDATE #2: Gra będzie dostępna w czterech językach: angielskim, niemieckim, francuskim oraz hiszpańskim. Warto też dodać, że Lost Ark posiada u nas kategorię wiekową 18+, czyli teoretycznie jest przeznaczony dla pełnoletnich użytkowników. 

***

Oczywiście cieszymy się z nadejścia Lost Ark Online, ale przyznacie chyba, że cała ta sytuacja jest dziwna. Amazon Games w ciągu prawdopodobnie jednego kwartału wypuści na europejski i amerykański rynek DWIE duże produkcje MMORPG. Najpierw New World, 31 sierpnia, a potem Lost Ark (październik-listopad).

Oby to nie odbiło się czkawką dla obydwu tytułów.


33 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube