Wielka awaria Dungeons & Dragons Online. Od wczoraj nie można grać

Dodany przez guru ponad rok temu
3 2091
Wielka awaria Dungeons & Dragons Online. Od wczoraj nie można grać

Wszystko zaczęło się wczoraj po południu. Nowa mini-aktualizacja Dungeons & Dragons Online okazała się “Puszką Pandory” powodującą masowe znikanie przedmiotów graczy (z Reincarnation Caches).

Wydawało się, że nie jest to jakiś poważny błąd i że zostanie on naprawiony w ekspresowym tempie. Niestety, tak się nie stało…

Od wczoraj Dungeons & Dragons Online jest niedostępny. Po prostu niedostępny – serwery nadal są wyłączone, mimo że zespół deweloperów spędził całą noc w biurze, aby – najpierw – znaleźć przyczynę, usunąć błąd, a następnie przywrócić DDO do grywalnego stanu.

UPDATE: godzina 18:14 w Polsce, DDO nadal off:

Nie wiadomo, kiedy DDO wróci do życia (kolejny “termin” to 19:00 czasu polskiego), ale wiadomo, że nawet jak to się stanie, pewne funkcje gry – związane z Reincarnation Caches – pozostaną zablokowane. W ten sposób Standing Stone Games chce uniknąć ewentualnych dalszych problemów. 

TUTAJ znajdziecie specjalny temat z forum gry, który ma już 20+ stron. O dziwo fani Dungeons & Dragons Online dopingują tam producentów, zamiast ich krytykować. Ale to akurat żadna niespodzianka, społeczność DDO to dojrzali, kulturalni, wyrozumiali gracze.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube