Wielka czystka Tibii. Usunięto nawet postacie z 1300+ lvl

Tiiii

CipSoft nie ma żadnej litości dla cziterów. To już nie te czasy, kiedy niemiecka firma przymykała oczy na występki swoich graczy. Po 2017 roku, kiedy zaimplementowano BattleEye, rozpoczęła się długa, wyczerpująca walka, która – i to jest najważniejsze – przynosi zamierzone skutki.

Wczoraj i dzisiaj byliśmy świadkami kolejnej “czystki”, która objęła większość użytkowników korzystających z makr (czyli prostych programów konfigurujących klawisze w taki sposób, aby ułatwiały leczenie i codzienne czynności).

W sumie usunięto ponad trzysta postaci (pełna lista TUTAJ): od low-levelowych awatarów, po topowe konta z ponad 1300+ lvl (czyli w przeliczeniu na realną gotówkę warte nawet 20 tys. złotych).

Np. Reval Zerah (1303 lvl) oraz Revauxzaum (1230 lvl). Obydwaj z serwera Gentebra. 

(ukarani gracze permanentnie tracą swoje postacie, ich awatary są po prostu usuwane z serwerów, baz danych i rankingów)

Jednego czitera udało się nawet złapać na streamie. Jak zaraz zobaczycie, ten gracz otrzymał disconnecta, a po próbie ponownego zalogowania się na serwer, pojawił się komunikat… że taka postać już nie istnieje.

Bezlitosne!

Fajnie, że CipSoft nie uznaje “świętych krów” i banuje oszustów niezależnie od posiadanego levela czy wydanych pieniędzy na Pacc. To się chwali.

Zobacz także

19 komentarzy