Wielka premiera hardcore PvP MMO! Dzisiaj rusza Mortal Online 2!

Dodany przez PefriX 8 miesięcy temu
10 6921
Wielka premiera hardcore PvP MMO! Dzisiaj rusza Mortal Online 2!

Długo przyszło nam czekać na Mortal Online 2. Tytuł ten przeszedł naprawdę sporą drogę, aby ostatecznie dzisiaj, 25 stycznia 2022 roku, zadebiutować. Osoby zainteresowane „hardcore PvP” powinny dać temu MMO szansę. Zwłaszcza, gdy preferują granie ramię w ramię z innymi graczami, a do tego nie boją się umierać.

Premiera Mortal Online 2 przewidziana została na godzinę 14:00 czasu polskiego. O ile oczywiście nic po drodze się nie przesunie, serwery nie eksplodują, a kolejki pozwolą wszystkim chętnym zagrać.

Mortal Online 2 dostępne jest w modelu Pay-to-Play. Gdy kupicie ten tytuł np. na Steamie za 143 złote, to w pakiecie otrzymacie miesiąc abonamentu. Po tym czasie będziecie musieli nabyć subskrypcję, aby móc dalej grać.

Ile będzie ona kosztowała? Dobre pytanie, nie mogę doszukać się pewnej i potwierdzone informacji. Różne źródła podają od 10 do 20 dolarów, przy czym 15 dolarów powtarza się najczęściej. Nie są to jednak oficjalne dane, o czym należy pamiętać.

Jeśli jesteście zainteresowani zabawą to zachęcam również do dołączenia do polskiej gildii w Mortal Online 2. Jest to największy, polski klan, a jego przedstawiciel zapewnił mnie, że chętnie podzieli się swoją wiedzą z nowymi graczami. Cytując:

„Ogarnąć grę samemu jest bardzo ciężko przez co wiele osób rezygnuje z gry zanim zdąży ją naprawdę poznać, a MO2 przy bliższym poznaniu jest niesamowitym i bardzo immersyjnym MMORPG. Naszym celem jest rozwój Polskiej społeczności MO2 - w tym celu przetłumaczyliśmy nawet część gry na język Polski i jest to tłumaczenie oficjalnie dostępne na Steam (część dlatego że póki co jest niemałe zamieszanie z plikami do tłumaczeń).”

Na premierę w grze zniknie również czat globalny przez co dotarcie do rodzimej społeczności będzie jeszcze trudniejsze. Dlatego osoby szukające rodaków w Mortal Online 2 odsyłam w to miejsce. Wszystkich innych z kolei zachęcam do sprawdzenia tego tytułu.

To jedna z większych premier MMO w tym roku oraz ciekawy sprawdzian tego, czy faktycznie jest takie zapotrzebowanie na gry „hardcore PvP”.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube