Wielka premiera nowego Gwinta. Od dzisiaj to zupełnie inna gra!

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
7 5998
Wielka premiera nowego Gwinta. Od dzisiaj to zupełnie inna gra!

Żegnaj stary Gwincie i witaj nowy Gwincie!

W większości przypadków zakończenie Open Bety (i przejście do tzw. finalnej/oficjalnej wersji) wiąże się z kilkoma kosmetycznymi zmianami. Nie tutaj. CD Projekt Red wywrócił Gwinta o 180 stopni, fundując nam… całkowicie nową grę - Gwint Homecoming!

I nie ma w tym ani słowa przesady. 

Zmieniło się dosłownie wszystko. Od całego interfejsu gry, planszy (dwa rzędy zamiast trzech), grafiki (Gwint to teraz najpiękniejsza karcianka na rynku), budowania decków, zdobywania poziomów doświadczenia, systemu rankingowego, a nawet samej mechaniki gry. Większość kart została totalnie przebudowana. Dotychczasowe taktyki możecie wyrzucić do kosza. Nie przydadzą się w nowej wersji Gwinta.

CD Projekt Red chciał wrócić do korzeni, dlatego tak drastycznie przebudował Gwinta. Można więc powiedzieć, że po 16. miesiącach otrzymaliśmy... nową grę:)

Pragniemy, aby GWINT pozostał grą, w której każda frakcja ma jasno zarysowaną tożsamość i oferuje charakterystyczny styl gry. Chcemy, aby rzędy miały realny wpływ na rozgrywkę, a ona sama była wciągająca i satysfakcjonująca.

Gwint Homecoming ruszył po godzinie 14:00. Zagracie TUTAJ

Stary Gwint: 

Nowy Gwint: 


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube