Wielka premiera Valorant już 2 czerwca. Dostaniemy polskie serwery!

Vala

2 czerwca - dzień po Dniu Dziecka.

Co prawda pierwsze zapowiedzi mówiły, że Valorant wystartuje "Summer 2020", ale widocznie Riot Games nie chce czekać na rozpoczęcie kalendarzowego lata. No i prawidłowo - hype na nową produkcję twórców League of Legends jest ogromny i szkoda byłoby zaprzepaścić. 

Tylko, czy Valorant jest gotowy na wyjście z bety?

Riot Games twierdzi, że tak. Firma nauczyła się bardzo wiele przez ostatnie tygodnie, ponadto obiecuje dalsze ulepszanie gry, zgodnie z głosem społeczności. 

Zamierzamy dalej bacznie śledzić potrzeby naszej społeczności. Zamknięta beta nie ma na celu doprowadzić gry do „idealnego” stanu przed premierą, tylko upewnić się, że wszystko jest na swoim miejscu, abyśmy mogli wspólnie wyruszyć w tę podróż. Przechodzimy do fazy premiery, ponieważ chcemy rozpocząć tę relację opartą na służbie i zaangażowaniu, co oznacza wykonanie pierwszego WIELKIEGO kroku.

Liczymy na to, że wciąż będziecie mieli wobec nas wysokie wymagania i pomożecie nam je spełnić.

Podczas premiery mamy otrzymać jeszcze szczelniejszego Vanguarda (program antyczitowy), nowy tryb rozgrywki oraz więcej serwerów. Nowe centra danych staną w Warszawie, co zapewni nam - Polakom - jeszcze przyjemniejszą zabawę bez lagów. 

W opracowaniu są także nowe postacie, nowe mapy i nowe skórki na bronie. 

Szczegóły TUTAJ

UPDATE: Closed Beta zakończy się 28 maja. 

Zobacz także

16 komentarzy