Wielka wojna w Tibii. Topowi Polacy walczą na innych topowych Polaków!

Tibja

Ostatnia lata w Tibii były w miarę spokojne. Żadnych dramatów, żadnych afer, żadnych wojenek. Aż do teraz…

Topowi gracze z „Refugii”, „Monzy” i innych serwerów rzucili wyzwanie gildii „Refugees” z „Celesty”, która skupia w sobie sporo doświadczonych graczy (1000 lvl+) i która od wielu lat „trzęsie” swoim serwerem, trzymając w garści całą ekonomię. 

„Skończyło sie wygrażanie na strimach i nadszedł czas weryfikacji!!!”

„Agresorzy” (w tym np. Homed - 1032 lvl, Magiczny - 1140 lvl, Animoza - 1020 lvl, Gas Ket - 1268 lvl) przetransferowali się na serwer „Celesta” i rozpoczęli wojnę. Ale nie taką dosłowną. Nie wystarczy odnaleźć członków „Refugees” i ich zabić. To niemożliwe. „Celesta” jest światem non-PvP. Player Killing jest zablokowane. 

Na takich serwerach chodzi o coś innego. Utrudnianie – tak bardzo, jak się tylko da – codziennych czynności. Głównie tych dotyczących expienia i zarabiania pieniędzy. Wbijanie na spoty graczy, lurowanie potworków, ks-owanie, blokowanie itd. Mamy po prostu sprawić, aby taki delikwent opuścił expowisko. Ewentualnie próbować, aby to potworki go zabiły. Śmierć to śmierć, prawda? 

Pierwsze ofiary tych „przepychanek” już są (kilkanaście osób między 500 lvl a 1200 lvl). I to po obu stronach.

Tylko zobaczcie na losowe death-logi z ostatnich dni… 

A tutaj momenty śmierci:  

Jesteśmy ciekawi, jak potoczy się dalsza historia tej „wojenki”. Czy „Refugees” odeprze atak czy jednak najeźdźcy z innych serwerów przegonią polski klan i wywrócą porządek „Celesty” do góry nogami? Na pewno czekają nas ciekawe tygodnie. 

Szczególnie że pojawiły się plotki, jakoby do pomocy miał przyjść sam „Bobeek” - TOP1 całej Tibii (1470 lvl).  


Warto też wspomnieć, że cała akcja została zainicjowana przez gildię "Little Hero" (też z serwera Celesta), którzy próbowali walczyć z "Refugees", ale ze względu na niższe levele nie mieli szans. 

Zobacz także

33 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Eeeeee

Kalendarz