Wielki i fajny The Division 2 wkroczył na rynek!

Dddd

Za nami jedna z największych premier tego półrocza. Od kilku godzin można już normalnie wchodzić i bawić się w The Division 2, o ile wcześniej zakupiliście egzemplarz gry (ceny zaczynają się od 160 złotych). 

Pierwsza część The Division była wielkim wydarzeniem na rynku. Pomimo początkowych problemów, Ubisoft wyszedł na prostą, dostarczając nam świetny kooperacyjny TPS z elementami MMO. Świadczą o tym nie tylko zadowolone osoby, ale również wyniki sprzedaży – The Division rozszedł się w 20 milionach kopii. 

Akcja „dwójki” ma miejsce kilka lat po głównych wydarzeniach. Zmienia się również miejsce zabawy. Zamiast mroźnego Nowego Jorku przeniesiemy się do stolicy USA – Waszyngtonu. 

Naszym zadaniem będzie ochrona resztki mieszkańców lub kluczowych obiektów przed „maruderami”, którzy zaprowadzili swoje rządy bazujące na brutalności. Będą też rajdy, PvP i wiele innych elementów, których nie widzieliście w pierwszej części gry. 

The Division 2 zadebiutował od razu na PC, PlayStation 4 oraz XBOX One. Pecetowa wersja jest dostępna na UPlay lub Epic Games Store. Platforma Steam obejdzie się tym razem smakiem. 

Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ

Zobacz także

27 komentarzy