Wielki Turniej Klanowy podgrzewa atmosferę w War Rock

Warrock

Tysiące graczy połączyło się w drużyny i rywalizuje z innymi zespołami od czasu wprowadzenia nowego systemu klanowego w popularnej strzelance online War Rock. Szesnaście najlepszych drużyn, z których zostało czterech półfinalistów, zakwalifikowało się do Wielkiego Turnieju Klanowego.

Cztery najlepsze klany zmierzą się w dniach 13 i 14 sierpnia w półfinałach rywalizacji, aby wyłonić dwójkę finalistów, którzy spotkają się w Berlinie. Wielki finał, który odbędzie się 19 sierpnia wyłoni najlepszy klan w War Rock na świecie. Mistrzowie oprócz tytułu dostaną 4000 euro.

Szczegóły dotyczące tego wydarzenia znajdziecie tutaj, a rozgrywki możecie oglądać na żywo na Twitchu War Rock, który zamieszczam poniżej.

Watch live video from WarRockEurope on www.twitch.tv

Ostatnia aktualizacja w War Rock wprowadziła nowy, usprawniony system automatycznego wyszukiwania, który sprawia, że klanom łatwiej jest rzucić się w wir walki. Nowy system wspiera również Friendly Clan Matches, tworząc wspaniałą okazję do treningów drużynowych. Zaktualizowany system rankingowy nie tylko podnosi stawkę rozgrywki, lecz pozwala również sprawdzić wyniki poszczególnych graczy.

Zobacz także

2 komentarzy