Wieści z Ravendawn: zapchane serwery, exploit, koniec OP buildów

Dodany przez guru 3 miesiące temu
14 5395
Wieści z Ravendawn: zapchane serwery, exploit, koniec OP buildów

Co tam słychać w Ravendawn po dwóch tygodniach od premiery?

No cóż, gierka nazywana potocznie “Tibią 2” nadal sprawuje się fantastycznie. Liczba członków oficjalnego Discorda przekroczyła wczoraj 70 tysięcy, a oba światy Ravendawn “pracują na pełnych obrotach”, osiągając maksymalne pojemności (czyli maksymalną liczbą graczy).

Żeby nie było jednak tak kolorowo, w Ravendawn pojawił się pierwszy “groźny” exploit związany ze statkami, który pozwalał graczom na korzystanie z niektórych wzmocnień dłużej niż zamierzano.

Najbardziej krnąbrni gracze, którzy bezczelnie korzystali z exploita, zostali ukarani permabanami, jednak w pozostałych przypadkach kary wyniosły od 3 do 30 dni.

Dziś wieczorem powinien się pojawić pierwszy duży Balance Patch, który rozprawi się z najbardziej “overpowered” buildami.

UPDATE: patch już wylądował w grze!

Patch ma to na celu poradzenie sobie z kilkoma buildami i zdolnościami/ravencards, które są szczególnie zbyt silne. Gracze stworzyli niesamowicie potężne kombinacje, które były wytrzymałe, zapewniały niewiarygodnie wysokie leczenie i prawie nigdy nie traciły many.

W Ravendawn zagracie TUTAJ.


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube