Will To Live Online (Stalker MMORPG) stanie się jeszcze ładniejszy

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
4 3801
Will To Live Online (Stalker MMORPG) stanie się jeszcze ładniejszy

A wszystko za sprawą zbliżającej się wielkimi krokami aktualizacji silnika Unreal Engine do wersji 4.26, dzięki której Will To Live Online zyska nowe funkcje oraz efekty graficzne.

Naszym głównym celem w tej chwili jest aktualizacja silnika gry. Pomimo tego, że niedawno ogłoszono wersję Unreal Engine 4.27, aktualizujemy Unreal Engine do wersji 4.26, ponieważ z naszego doświadczenia wynika, że ​​najnowsza wersja silnika może nie być taka stabilna jak się wszystkim wydaje. Spodziewamy się, że aktualizacja silnika graficznego do nowszej wersji poprawi stabilność na poziomie silnika, a także wprowadzi nowe funkcje programistyczne.

Dzięki aktualizacji Unreal Engine, obsługa DirectX 12 i Vulkan zostanie dodana do gry jako funkcje eksperymentalne.

DirectX 11 pozostanie głównym trybem renderowania i będzie dostępny w ustawieniach gry.

W grze pojawią się także nowe efekty,, które w zauważalny sposób wpłyną na oświetlenie w grze i jego ogólnie postrzeganie.

Will To Live wzbogaci się również o chmury wolumetryczne, które zapewnią jeszcze bardziej realistyczny wygląd.

Screenshoty z nowej wersji:

Will To Live Online to shooterowy post-apokaliptyczny MMORPG (w modelu Free-To-Play) wzorowany na byłym ZSRR. Pewnie dlatego pojawią się porównania do Stalkera.

Pomimo swojej niszowości i pewnego rodzaju niemedialności, Will To Live Online cieszy się na Steamie sporym zainteresowaniem. Wieczorami mamy nawet kilka tysięcy osób online.

https://store.steampowered.com/app/707010/Will_To_Live_Online/


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube