Will To Live Online z nowościami. To shooterowy MMORPG w klimacie STALKERA

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
2 2061
Will To Live Online z nowościami. To shooterowy MMORPG w klimacie STALKERA

Mimo że Will To Live istniej już czwarty rok, to wciąż jest to bardzo niedoceniany tytuł (mimo że liczba graczy na Steamie jest większa niż np. Lord of the Rings Online).

“Will To Live to strzelanka MMORPG, której akcja toczy się w surowym postapokaliptycznym świecie. Odkrywaj świat, walcz z mutantami i innymi ocalałymi, dołącz do klanów w walce o byt i udowodnij swoje prawo do życia”.

Najnowsza aktualizacja – o numerku 0.57 – wprowadziła nowe wydarzenie PvE z nowym zagrożeniem do wyeliminowania (cybernetycznym dronem). Gierka powiększyła się również o 12 zupełnie nowych zadań, nowe moby, nowe osiągnięcia, nowe obiekty/miejscówki w lokacji Korovia oraz nowy sposób na zdobywanie doświadczenia, dzięki czemu osiągnięcie 20 lvl będzie teraz jeszcze szybsze.

Warto także wspomnieć o nieznacznym reworku modelu strzelania:

System strzelania został znacząco przeprojektowany. Spodziewamy się, że teraz broń będzie bardziej responsywna, a różne problemy i sytuacje, w których broń z jakiegoś powodu przestała strzelać. Wraz z tym dodano różne drobne udogodnienia w zachowaniu broni. Na przykład broń wystrzeli natychmiast po przeładowaniu, jeśli przycisk strzału zostanie przytrzymany podczas przeładowywania broni. Również w ustawieniach gry dodano opcję automatycznego przeładowania.

W Will To Live Online zagracie TUTAJ (za darmo).


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube