Wkrótce w Black Desert: action mode, region ze smokami... oraz serwery dla nieletnich

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
10 6917
Wkrótce w Black Desert: action mode, region ze smokami... oraz serwery dla nieletnich

Nowa klasa (Ran – pisaliśmy o niej wczoraj) nie będzie jedyną nowością, która wzbogaci wkrótce Black Desert. Tego pięknego MMORPG czekają również inne ważne zmiany. 

Jakie konkretnie? 

1. Dalsza optymalizacja – Pearl Abyss chce nam dostarczyć jak najlepiej zbalansowany produkt, dlatego wciąż trwają prace nad przystosowaniem gry pod gorsze komputery. Na razie Koreańczycy chwalą się… zmniejszeniem instalki: z 51 do 27 GB. 

2. Balans postaci – nie jest dla nikogo niespodzianką, że niektóre klasy w Black Desert Online są trochę silniejsze od pozostałych. Esencją każdego MMORPG jest balans, dlatego wkrótce doświadczymy nerfów i boostów. 

3. Action Mode – będzie to specjalny tryb, który pozwoli wyrzucić z interfejsu wszystkie zbędne elementy, aby gracz skupił się na dynamicznej walce, a nie pierdyliardzie okienek, ikonek i skill-barów. W Action Mode stanie się bardziej minimalistyczny… i bardziej czytelny. Propsujemy – wygląda to naprawdę nieźle. 

4. Trójwymiarowa minimapka – co tu dużo mówić… po prostu minimapka w 3D, dzięki której jeszcze dokładniej znajdziemy nasz cel. 

5. Imprint System – ten element pozwoli umieszczać swoje imiona (nicki?) na broniach lub przedmiotach. 

6. Zremasterowana grafika – o tym wiadomo już od dawna. Prace nad lepszą grafiką są na końcowym etapie (dotychczas ukończono ok. 70%). Co ciekawe, „remastered graphics” będzie można włączać i wyłączać, w zależności, czy posiadamy odpowiednio mocny sprzęt. 

7. Tag System – jeśli dobrze zrozumiałem, dzięki temu bajerowi będziemy mogli automatycznie zmienić postać, bez konieczności wychodzenia z gry. 

8. Nowy region „Dreagan” - jak łatwo się domyślić będzie to region… ze smokami.

9. Serwery dla nieletnich – nie, to nie jest żart. Koreańczycy planują wdrożenie serwerów dla „underaged players”, gdzie bawiłyby się osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat. W jednym miejscu skupione zostaną wszystkie dzieci i nastolatkowie:) Co ciekawe, gdy taki „dzieciak” ukończy 18 lat, otrzyma możliwość przejścia na „adult servers”. 

Więcej informacji i zdjęć znajdziecie TUTAJ (Dzięki JIANXX!). 

Sami widzicie, że 2018 rok zapowiada się bardzo ciekawie. Na jaką z nowości czekacie najbardziej? 


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube