E-SPORT TV rozpoczyna nadawanie. Pomiędzy "M jak Miłość" a "Szkołą" będziecie mogli obejrzeć gry MMORPG!

Tv

Macie gdzieś pilota pod ręką?

Punktualnie o godzinie 18:00 swoją emisję rozpoczyna „pierwsza w Polsce telewizja poświęcona sportom elektronicznym”. Nie tylko, bo pomiędzy turniejami CSGO, Doty 2, League of Legends i Hearthstone będziemy mogli obejrzeć filmy dokumentalne, talk-showy, Let’s Playe, programy o sprzęcie komputerowym, ale również serwisy zbierające najświeższe nowości ze świata gier.

Na obecną chwilę ramówka E-SPORT liczy prawie 50 pozycji. MMORPG-owcy powinni zwrócić szczególną uwagę na „Świat według Staszka” z Glorii Victis oraz „Black Desert Online z Szubrawcem”. Swój program dostał również nasz kolega z redakcji – Xaorus (gratulacje!), który będzie przedstawiał najlepsze mobilne produkcje. 

Kanał można obecnie odbierać wyłącznie na Jamboxie (kanał 384). Kolejni operatorzy (Vectra, Multimedia Polska, Cyfrowy Polsat itd.) powinni uruchomić ESPTV w najbliższych tygodniach.

Jako nowość wśród setek kanałów dostępnych w Polsce będziemy od dnia jutrzejszego sukcesywnie uruchamiani w ofertach operatorów kablowych. W tej chwili jesteśmy już teraz dostępni w sieci Jambox, jednocześnie prowadzimy rozmowy z ponad setką operatorów w całym kraju, włącznie z tymi największymi. Mamy nadzieję, że w pierwszych tygodniach uda nam się przekroczyć barierę miliona domostw w których będziecie mogli odbierać nasz kanał.

Wszystkie informacje znajdziecie na ESPTV.pl

Zobacz także

37 komentarzy