Wojna w Tibii. Brazylijczycy “ubili” najlepszego Polaka

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
20 18854
Wojna w Tibii. Brazylijczycy “ubili” najlepszego Polaka

Niestety mamy złe informacje z tibijskiego “frontu”.

Zapoczątkowana półtora miesiąca temu wojenka pomiędzy Brazylijczykami a Polakami przynosi już wymierne efekty. Niestety nie dla nas. Wczoraj rano Brazylijczycy odnieśli największy dotychczasowy sukces – udało im się ubić “Bobka”, przez co nasz rodak (TOP2 całej gry) stracił siedemset milionów punktów doświadczenia i spadł o cztery poziomy w dół (z 2370 na 2366 lvl).

Oczywiście nie była to bezpośrednia śmierć z rąk Brazylijczyków. “Bona” jest serwerem non-PvP, gdzie atakowanie innych graczy nie jest możliwe. Możliwe jest jednak wbijanie na spota, ks-owanie i lurowanie potworków pod nasz domniemany cel (czyli w tym przypadku “Bobka”).

No i to ostatnie udało się Brazylijczykom. Zlurowali tak wiele mobków pod naszego rodaka, że ten po prostu nie był w stanie ich wytankować, co skończyło się bolesną śmiercią.

(całą akcję można obejrzeć od 3:55)

Druga zła informacja jest taka, że “Dejair Invencivel” (TOP3 gry, który zapoczątkował wojnę w celu prześcignięcia Polaków) pobił w weekend rekord dziennego expienia w Tibii.

Dzięki transferowi na serwer “Quintera” (gdzie trwał exp x2) i trwającemu eventowi Bewitched (kolejny bonus do expa) udało mu się osiągnąć… 1,236,763,221 experience points w dobę.

To tyle expa, ile potrzeba do wylevelowania postaci… z 1 do 422 lvl.

Śmierć “Bobka” i szaleńcze tempo “Dejair Invencivel” powoduje, że Brazylijczyk odrobił w kilka tygodni prawie 30 levelów do polskiej parki. Bardzo prawdopodobne, że jeszcze w tym roku Polska straci koronę Tibii…


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube