Wolny Rynek pojawił się w Crossout Mobile

Dodany przez PefriX około 2 lata temu
0 994
Wolny Rynek pojawił się w Crossout Mobile

Mobilna sieciowa gra akcji Crossout Mobile od Gaijin Entertainment otrzymała dużą aktualizację 1.7.0. W grze pojawił się Wolny Rynek, nowa przepustka bojowa przeznaczona dla frakcji Ravager, a także nowe części i bronie do budowy postapokaliptycznych samochodów pancernych.

Główną zaletą Wolnego Rynku jest to, że ceny są tu ustalane dynamicznie na podstawie równowagi popytu i podaży - czyli działań graczy. Popularne towary stają się droższe, a mniej popularne - tańsze. Dzięki temu wojownicy z Wasteland mogą kupować wyposażenie do pojazdów opancerzonych po uczciwych cenach, a nawet zarabiać walutę w grze, handlując i wykorzystując wahania rynku. 

Nowy Battle Pass daje dostęp do 70 nagród, w tym broni i części do budowy pojazdów opancerzonych, m. in. do epickiego karabinu pulsacyjnego "Adapter". Przebija on nawet najtwardsze pancerze i pozwala umieszczać na polu walki wieżyczki laserowe, które automatycznie wykrywają i ostrzeliwują wroga. Wśród nagród znajdują się również unikalne przedmioty kosmetyczne, dzięki którym gracze mogą wyrazić swoje poparcie dla okrutnych i bezwzględnych Ravagerów.

W sprzedaży dostępny jest również pakiet zawartości "Virion", zawierający samochód opancerzony oparty na nowym legendarnym kokpicie "Contemplatora" oraz parę działek świetlnych. Moduł niewidzialności "Chameleon Mk2" pomoże graczom ukryć się przed wrogiem, a koła "Hermit" są wyposażone w urządzenie, które tymczasowo przejmuje kontrolę nad wieżyczkami wroga. Ta konstrukcja świetnie nadaje się do polowania na pojedyncze cele i niszczenia ich na średnim dystansie.

Mnie z kolei zastanawia, czy ktoś tutaj w ogóle klika w Crossout Mobile.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube