World Bossy w karciance?

Faeria world bosses mini

Nie wszyscy gracze karcianek preferują jedynie walki typowo PvP. Niektórzy np. wolą zabawę z komputerowym przeciwnikiem. Do tego grona zaliczają się (niektórzy) fani Faerii, którzy wyprosili od twórców tryb solo Pandory (takiej Areny z Hearthstone), a wkrótce otrzymają kolejną nowość. Jaką?

World Bosses to urozmaicenie dla osób, które preferują walkę PvE. Jak wiadomo (lub nie) po skończeniu pakietów misji w trybie solo, gracze nie mają co do roboty. Z tego powodu właśnie dla nich dodano nową zawartość. Każdy boss ma swój wymagany poziom, który my musimy osiągnąć, jeśli chcemy się z nim zmierzyć. Za pokonanie takiego przeciwnika otrzymamy spore nagrody. Prócz tego, twórcy dodali nowe Orb of Champion, które są związane bezpośrednio z World Bosses.

Kiedy jednak możemy spodziewać się tych nowości? Prawdopodobnie pod koniec maja, lub na początku czerwca. Warto będzie powalczyć z tymi przeciwnikami, by przygotować się na bitwy z jeszcze groźniejszymi wrogami w trybie kooperacyjnym – pojawią się już tego lata w Faerii. O tym jednak pogadamy przy innej okazji ;)

Zobacz także

1 komentarzy