World of Warcraft Burning Crusade Classic otrzyma level boost do 58 poziomu

Cvzg20210218175349228kfxm

Nie chce Wam się grać w Classica od początku? Czekacie na The Burning Crusade, niemniej jesteście leniwe buły lub nie macie czasu? Blizzard wyjdzie Wam na przeciw, oferując boost do 58 poziomu. Oczywiście płatny, ceny jeszcze nie znamy, ale mniej niż 40 dolarów (jak nie 60) nie będzie.

Boosta nie będzie można użyć na World of Warcraft Classic, a do tego będzie on niedostępny dla ras blood elf oraz draenei. Do tego wyexpić w ten sposób postać będzie można tylko jedną na konto. Więcej szczegółów poznamy wkrótce. Co jeszcze wiemy o TBC Classic?

Przed przekroczeniem Mrocznego Portalu gracze będą musieli dokonać istotnego wyboru dla każdej ze swoich postaci z WoW Classic. Albo przejdą do ery Burning Crusade wraz z pozostałymi bohaterami Przymierza i Hordy zaludniającymi ich serwer, albo pozostaną w pierwotnej wersji WoW Classic i przeniosą się na jeden z zupełnie nowych serwerów „ery klasycznej” (Classic Era), które uruchomimy wraz z premierą Burning Crusade Classic.

Ci gracze, którzy zechcą zakosztować obu możliwości, będą mogli „sklonować” poszczególnych bohaterów z WoW Classic, korzystając z opcjonalnej, płatnej usługi, dzięki której postaci mogą pozostać na serwerze ery klasycznej, a jednocześnie podjąć przygodę w Burning Crusade Classic. Szczegółowe informacje na temat rodzajów serwerów oraz dostępnych dla postaci usług zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Potwierdzono również, że nie będzie „gold capa” przy transferowaniu postaci, a do tego bossowie w nadchodzącym klasycznym dodatku będą mocniejsi, czyli „pre-nerf”. Dlaczego? Uznano, że społeczność JEST GOTOWA aby walczyć na równych warunkach J. Samo rozszerzenie podzielone zostanie na pięć etapów:

  • Etap 1: Arena Season 1, 8 dungeonów, a do tego Karazhan, Gruul’s Lair oraz Magtheridon's Lair.
  • Etap 2: Serpent Shrine Cavern oraz Tempest Keep.
  • Etap 3: Arena Season 2, Battle for Mount Hyjal, Black Temple.
  • Etap 4: Arena Season 3, Zul’Aman.
  • Etap 5: Arena Season 4, Isle of Quel'Danas, Magister's Terrace, Sunwell.

W niedalekiej przyszłości Blizzard rozpocznie beta-testy Burning Crusade Classic i zaprosi graczy z całego świata do udziału oraz dzielenia się opiniami i sugestiami.

Zobacz także

9 komentarzy