World of Warcraft Cataclysm Classic ruszył z beta testami

Dodany przez guru 3 miesiące temu
20 2234
World of Warcraft Cataclysm Classic ruszył z beta testami

Powolutku zbliżamy się do kolejnej części, kolejnej ery, kolejnego rozdziału World of Warcraft Classic, czyli World of Warcraft Cataclysm Classic.

Wczoraj wieczorem rozpoczęły się Zamknięte Beta Testy gry i jeśli odpowiednio wcześnie zgłosiliście chęć uczestnictwa w tej fazie, to możecie logować się i sprawdzać Cata Classic.

CBT potrwa minimum kilka tygodni – oficjalna premiera jest planowana na wiosnę, czyli kwiecień, maj lub czerwiec (choć najbardziej prawdopodobny jest maj lub czerwiec).

Szczegóły TUTAJ.

***

Cataclysm był trzecim dodatkiem w historii WoW-a, który zmienił bardzo wiele w świecie Azeorth, ale od którego rozpoczął się także exodus abonentów. Po Cata (w ściślej mówiąc między WotLK a Cata) liczba subskrybentów WoW nigdy nie wróciła do tamtego poziomu. I nigdy nie wróci. Wtedy mieliśmy po 10-12 mln płacących, teraz jest ich pewnie 1-2 miliony. 

Cataclysm zwiększy level cap do 85 lvl, wprowadzi rasy Goblinów & Worgenów, doda nowe dungeony, nowe regiony, nowe rajdy, nowe systemy, nowe opcje customizacji… oraz nową grafikę. A raczej nową funkcję (Uprezzed Graphics) pozwalającą “przełączać” pomiędzy starą a odświeżoną grafiką.


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube