World War 3 za darmo. Polski MMOFPS zaprasza od dzisiaj do testów

Dodany przez guru ponad rok temu
16 4779
World War 3 za darmo. Polski MMOFPS zaprasza od dzisiaj do testów

Macie plany na resztę weekendu? Jeśli nie, to zapraszamy do kolejnego Publicznego Testu Obciążeniowego w World War 3.

Od dzisiaj (od 19:00 czasu polskiego) do poniedziałku (do tej samej godziny) macie szansę zagrać w polskiego MMOFPS-a za darmochę.

Jak to zrobić?

Pobierz World War 3 za darmo z MY.GAMES już teraz lub ze Steama (jeśli grasz poprzez platformę Steam, musisz poprosić o dostęp do publicznego testu obciążeniowego)

Utwórz konto MY.GAMES i zaloguj się.

Następnie ruszaj na pole bitwy na cały weekend pełny emocjonujących bitew online. Nie musisz nic kupować i nie ma też żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o rozgrywkę – nie potrzebujesz Pakietu Zamkniętej Bety do gry ze znajomymi, którzy taki pakiet posiadają.

World War 3 przeszedł długą drogę przez ostatnie półtora roku. Polacy nawiązali współpracę z Rosjanami z MY.GAMES, a potem kompletnie (!!!) przebudowali całą rozgrywkę, ulepszając elementy, ale także dodając sporo funkcji.

Efekt? Dotychczasowe opinie z CBT są super pozytywne. Gdy tylko World War 3 zadebiutuje na rynku (kwestia najbliższych miesięcy), powinien osiągnąć duży sukces… a przy okazji zadowolić fanów Battlefield i Call of Duty, których ostatnie części nie okazały się najlepszymi produktami. 

Więcej TUTAJ.


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube