WotLK Classic oferuje edycję Deluxe za ponad 230 złotych oraz 370 złotych

Dodany przez PefriX ponad rok temu
19 4506
WotLK Classic oferuje edycję Deluxe za ponad 230 złotych oraz 370 złotych

Pre-patch do dodatku Wrath of the Lich King na serwerach World of Warcraft Classic wylądował. Oznacza to, że możecie już robić Death Knighta, testować zmiany klasowe, bawić się inskrypcją czy uczestniczyć w dedykowanym wydarzeniu, gdzie zmierzycie się z atakiem plagi. Ewentualnie zaczniecie grę na nowych serwerach Wrath of the Lich King Classic lub w inny sposób zorganizujecie swój czas – Wasza sprawa.

Nowe serwery to: 

Europa:

  • Thekal (PvP)
  • Giantstalker (Normal)

Ameryka Północna:

  • Skyfury (PvP)
  • Maladath (Normal)

Nowe światy wystartują z zawartością Classic + Burning Crusade Classic + pewnymi funckjami WotLK Classic. Jednak dopiero 26 września – czyli po premierze Wotlk Classic – zostanie odblokowany kontynent Northrend z całą zawartością Lich Kinga.

Poza tym, że pre-patch jest już dostępny, a my powoli zbliżamy się do premiery rozszerzenia Wrath of the Lich King Classic. Możecie przygotować się do niej na bogato, nabywając jedną z dwóch edycji deluxe tego dodatku: Heroic za niecałe 50 dolarów lub Epic za niecałe 80 dolarów. Co zawiera każda z nich?

Pierwsza o nazwie The Northrend Heroic Upgrade oferuje boost do poziomu 70, expert riding, peta Pebble's Pebble oraz zabawkę Fishspeaker's Lucky Lure. Druga o nazwie The Northrend Epic Upgrade zawiera powyższe przedmioty oraz wierzchowca Kalu'ak Whalebone Glider do użycia na serwerach WotLK oraz wierzchowca Tuskarr Shoreglider do użycia na Retailu. Do tego dochodzi jeszcze 30 dni abonamentu. 

Poza tym obie edycje dają dostęp do tras lotniczych w Azeroth i Outland, dorzucają nieco golda na start oraz zapewniają cztery 14-slotowe plecaki z  zestawem zielonego ekwipunku na poziom 70. Wszystko oczywiście w ramach boosta. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube