WoW Season of Discovery Phase 3 rusza w przyszłym tygodniu z Dual Talent Spec!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
4 1682
WoW Season of Discovery Phase 3 rusza w przyszłym tygodniu z Dual Talent Spec!

Blizzard zapowiedział, że 4 kwietnia wyda sporą aktualizację do World of Warcraft Classic, a dokładnie do Season of Discovery. W przyszłym tygodniu rozpocznie się Phase 3, które poniesie maksymalny poziom do 50, doda dziesięć punktów talentów, wprowadzi nowe runki i umiejętności, a także inne atrakcje.

Każda klasa w Phase 3 otrzyma co najmniej sześć nowych run, wpływających znacząco na działanie postaci. Warto dodać, że będzie można umieścić je w dwóch nowych slotach: hełmie (helm) oraz karwaszach (bracers). Jeśli chodzi o inne atrakcje, to nowym raidem będzie Temple of Atal'Hakkar, przewidziane dla dwudziestoosobowej drużyny. Na poszukiwaczy przygód czeka ośmiu bossów oraz garść unikalnych przedmiotów do zdobycia. Jeśli chodzi o dungeony to sprawdzimy Blackrock Depths, Maraudon oraz Zul'Farrak z kilkoma nowościami.

Poza tym Season of Discovery wzbogaci się o Dual Talent Specialization, znane z rozszerzenia Wrath of the Lich King. Zawita ono do World of Warcraft Classic dla wszystkich postaci na poziomie 40, które będą mogły nabyć podwójną specjalizację za 50 golda. Phase 3 rusza już 4 kwietnia, a szczegóły znajdziecie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube