WoW wrócił do łask. Oto najlepiej zarabiające gry online na świecie...

Dodany przez guru około 4 lata temu
6 7718
WoW wrócił do łask. Oto najlepiej zarabiające gry online na świecie...

W sieci pojawił się nowy raport firmy Superdata o najlepiej zarabiających grach online na świecie. Od ostatniego takiego rankingu zaszły spore zmiany, chociaż nie na samej górze. 

W kategorii gier PC nadal rządzą League of Legends przed Dungeon Fighter Online. Na trzecie miejsce skoczył jednak Fortnite Battle Royale, wyrzucając z podium CrossFire. 

Dalej mamy chińskie Fantasy Westward Journey Online 2, PlayerUnknown’s Battlegrounds oraz… World of Warcraft. Tak, tak, Król MMORPG powraca do TOP10, tak samo jak Hearthstone, który zajął dziesiąte miejsce. 

Czyli z WoW-em nie jest chyba jeszcze aż tak źle. Widocznie grudniowy patch 8.1 spowodował napływ nowych lub powracających osób. 

Na konsolach rządzi Fortnite Battle Royale, a na urządzeniach mobilnych – enty raz z kolei – Honour of Kings przed Pokemon Go. Te kategorie mają jednak dla nas mniejsze znaczenie. Najważniejszy jest pecetowy ranking. 

Zobaczymy, jak sprawa będzie wyglądać w 2019 roku. Tego dowiemy się jednak dopiero za miesiąc (pod koniec lutego otrzymamy ranking za styczeń itd.). 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube