WoW wypada z TOP10 najlepiej zarabiających gier na świecie...

Dodany przez guru prawie 4 lata temu
7 10901
WoW wypada z TOP10 najlepiej zarabiających gier na świecie...

To już niestety ostatni raport od firmy Superdata w tym roku. Zobaczcie, jakie gry zarobiły w listopadzie (dane pochodzą z poprzedniego miesiąca) najwięcej, a które – piszemy to z bólem serca – musiały się pożegnać z TOP10. 

Po trzech miesiącach League of Legends wrócił na pierwsze miejsce. Dungeon Fighter Online tym razem musi się zadowolić drugą lokatą. Na pudło awansował jednak CrossFire, a na czwarte miejsce Fortnite Battle Royale. 

Mamy też debiutancja – Battlefield V. Dalej PUBG, Sims 4 (lol), World of Tanks, CSGO i Dota 2. 

Kogoś wam brakuje? A jakże. Prawdopodobnie po raz pierwszy w historii na liście gier PC zabrakło World of Warcraft. Co prawda Blizzard cały czas stara się nas przekonać, że kondycja WoW-a jest dobra, ale zawirowania związane z ostatnim dodatkiem powodują, że ludzie coraz rzadziej sięgają po „Króla MMORPG”. 

Na liście nie ma też Overwatch. TOP10 bez żadnej gry Blizzard. To musi boleć...

Na konsolach i urządzeniach mobilnych praktycznie bez zmian. Nie licząc Red Dead Redemption 2, reszta tytułów praktycznie nie zmieniła swoich pozycji względem ostatniego rankingu. 

Puk-Puk. Superdata zaprezentowała również zestawienie najlepiej zarabiających gier F2P (między styczniem a listopadem br.). Zgodnie z oczekiwaniami wygrał Fortnite Battle Royale. DFO jest trzeci, LoL dopiero piąty. Resztę tytułów zajmują „mmobilniaki”.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube