Wskrzeszono Infantry Online! To bardzo stary Massively Multiplayer Online Isometric Shooter!

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
0 1688
Wskrzeszono Infantry Online! To bardzo stary Massively Multiplayer Online Isometric Shooter!

Infantry Online jest stare. Naprawdę stare! Tytuł ten zadebiutował w 1999 roku, więc 25 lat temu. Odpowiada za niego Daybreak, które dostarczyło coś, co nazywane jest „Massively Multiplayer Online Isometric Shooterem”. Infantry Online przetrwało do 2012 roku, ale ostatecznie zostało zamknięte. Teraz jednak powraca, a wszystko za sprawą fanów.

I to oficjalnie, a nie tylko w formie prywatnego serwera, który, tak czy siak, istniał pod nazwą FreeInfantry. Na Steamie pojawiła się wskrzeszona wersja Infantry Online nieprzypadkowo o identycznej nazwie, co wspomniany priv. Dostępna jest za darmo, nie ma żadnych mikrotransakcji i jest to dokładnie ten projekt, o którym guru pisał 3 lata temu. 

Wtedy garść fanów wystosowała list otwarty o Daybreak z prośbą o zalegalizowanie ich prywatnego serwera, tak samo, jak miało to miejsce z EverQuest. Dostali zielone światło i teraz Infantry Online działa jako FreeInfantry dzięki umowie licencyjnej. Jeśli więc macie ochotę sprawdzić tego staruszka lub zwyczajnie poczuliście nutkę nostalgii w powietrzu, zapraszam tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube