Współpraca Overwatch 2 i Porsche to nie tylko skórka do D.Vy

Dodany przez PefriX 28 dni temu
1 1086
Współpraca Overwatch 2 i Porsche to nie tylko skórka do D.Vy

Overwatch 2 i Porsche łączą siły w ramach współpracy. Jej wynikiem będą zaprojektowane wspólnie z Porsche legendarne skórki D.Vy i Fary, zawierające ekskluzywne tekstury lakieru i niestandardowe efekty dźwiękowe z nowych, całkowicie elektrycznych modeli Porsche Macan i Taycan.

„D.Va pędzi po zwycięstwo w swoim przeprojektowanym mechu, inspirowanym eleganckim wzornictwem w pełni elektrycznego samochodu Porsche Macan Turbo. Oszałamiająca nowa stylówka łączy w sobie elementy tego pojazdu, od charakterystycznych reflektorów, amortyzatorów sprężynowych i zacisków hamulcowych po luksusowe wnętrze. Pakiet D.Vy: Porsche będzie również zawierał prezentację Jazda próbna, wizytówkę Nocna przejażdżka, awatar Porsche i graffiti Fajna bryka.

Tymczasem Fara ruszy do walki w przeprojektowanym kombinezonie bojowym inspirowanym w pełni elektrycznym Porsche Taycanem. Poczujcie dreszczyk emocji podczas lotu dzięki podkreślającym kultowy kunszt Porsche eleganckim reflektorom, kutym felgom i przyciemnianym szybom w skórce Fary. Zestaw Fary: Porsche obejmuje również wizytówkę Lot Porsche”.

Te wysokonapięciowe elementy ozdobne można nabyć w Megazestawie Porsche lub pojedynczo w zestawach D.Vy: Porsche i Fary: Porsche do 3 czerwca. Podczas wydarzenia współpracy wykonujcie wyzwania, aby zdobyć nawet 40 tysięcy PD Karnetu Bojowego, wizytówki Porsche i Od zera do setki oraz graffiti Ślizg Porsche. Wydarzenie ruszy w Overwatch 2 już 27 maja.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube