Wszyscy grają w Palworld, gram i…? 19 milionów graczy i ciągle rośnie!

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
21 4422
Wszyscy grają w Palworld, gram i…? 19 milionów graczy i ciągle rośnie!

Dawno temu pisało się o PUBG regularne newsy, aż do znudzenia. W końcu ten battle royale pobijał kolejne rekordy na Steamie i zasadniczo budził ogromne emocje. Teraz pora na Palworld, które goni ten tytuł na Steamie, ale chyba nie pobije jego wyniku. W chwili pisania tych słów, w szczytowym momencie zagrało „jedynie” 2 101 535 osób jednocześnie, więc mówimy o TOP 2 na platformie Valve. Na razie PUBG ze swoim wynikiem 3 236 027 graczy jest niezagrożone.

Jeśli Palworld podtrzyma zainteresowanie, to wszystko może ulec zmianie. Zespół teraz poinformował, że w ich Early Accessową produkcję zagrało 19 milionów graczy. 12 milionów pochodzi z samego Steama, a 7 milionów z Xbox. Warto tutaj dodać, że produkcja dostępna jest na Xbox Game Pass. Sam Xbox potwierdził, że Palworld jest najlepszym debiutem w historii Game Passa, jeśli chodzi o grę NIE stworzoną przez Microsoft.

Ciekawe, jaki byłby wynik, gdyby gra pojawiła się na PlayStation, nie wspominając o Switchu. Czas pokaże, czy Palworld utrzyma tempo, czy zwolni swój marsz na szczyt tak, jak zrobiło to V Rising czy Valheim. Tak czy siak, powodzenia!


21 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube