Wurm Online uruchomiło czasowo limitowany serwer PvE

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
2 2411
Wurm Online uruchomiło czasowo limitowany serwer PvE

Wurm Online nie umarło, chociaż egzystencja tego sandboksowego MMORPG-a jest dla mnie zagadką. Tytuł nie jest szalenie popularny, ale ma wystarczającą społeczność, aby twórcom opłacało się go utrzymywać. Dostarczyli nawet specjalną atrakcję dla osób, które chcą rozpocząć zabawę od nowa.

Pojawił się czasowo limitowany serwer PvE o nazwie Jackal, będący idealnym miejscem dla nowych graczy, ale również dobrym wyzwaniem dla weteranów, a to za sprawą rozszerzonej zawartości. Jackal to powtarzalny serwer PvE, który resetuje się co sześć miesięcy. W ten sposób co pół roku można bawić się od początku i poznawać Wurm Online na nowo. Deweloperzy zapewniają bowiem, że dodali do gry nigdy wcześniej niewidziane bestie, których pokonanie będzie wyzwaniem.

Dodatkowo, osoby bawiące się na Jackalu otrzymywać będą punkty do wymiany na przedmioty kosmetyczne na serwerach/światach Freedom. Warto tutaj zaznaczyć, że transfer zdolności będzie również jednostronny – z Jackala będziemy mogli przenieść rzeczy do krain Freedom, ale w drugą stronę to nie zadziała.

Zainteresowanych zabawą zapraszam tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube