Wybieramy "Najlepszą grę MMORPG 2017 roku". Głosujcie!

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
31 9224
Wybieramy "Najlepszą grę MMORPG 2017 roku". Głosujcie!

Kochani, rozpoczynamy wybory Najlepszej gry MMORPG 2017!. Taki plebiscyt organizujemy nieprzerwanie od kilku lat i nie ma absolutnie żadnych powodów, aby w tym roku było inaczej. 

Posłuchaliśmy jednak waszych głosów (dzięki!) i zdecydowaliśmy się wprowadzić pewne „ulepszenia” w kwestii głosowania. Skróciliśmy listę do 10 tytułów, ponadto zamiast pucharowej drabinki (1/8, ćwierćfinał, półfinał, finał) zdecydowaliśmy się na zwykłe głosowanie za pomocą portalowej ankiety, które potrwa aż do Bożego Narodzenia (wyniki po Świętach). To chyba najbardziej uczciwe rozwiązanie, które rzeczywiście wskaże najlepszy tegoroczny tytuł

Ponadto – i to chyba najważniejsza zmiana – na liście znajdziecie tylko i wyłącznie gry takie gry, które oficjalnie, ale też mentalnie należą do rodzinki MMORPG. Żadnych karcianek (np. Gwint), MOBA (Prime Arena), arenówek (np. Battlerite), Battle Royale (np. PlayerUknown's Battlegrounds i Fortnite BR), przeglądarkowych strategii (np. Third Age), survivali (np. Dark and Light) czy arenowych shooterów w stylu Overwatch i Paladins (np. Gigantic), bo o to chyba mieliśmy pretensje w ubiegłym roku (prawda?). 

Każdy z nominowanych otrzyma pewne przywileje na MMORPG.org.pl. Będą to specjalne newsy przybliżające jego historię (kto, gdzie, kiedy, jak itd.). Chcemy, abyście bardzo dokładnie poznali naszych kandydatów. Jeden z nich dołączy przecież do "galerii sław", razem z Path of Exile (zwycięzca z 2013 r.), Elder Scrolls Online (zwycięzca z 2014 r.), Heroes of the Storm (przypadkowy zwycięzca z 2015 r.wink), no i Blade & Soul (zwycięzca z 2016 r.). 

Nie przedłużając, oto – naszym zdaniem – najlepsza „10” w tym roku, która będzie walczyć o główną nagrodę (pod uwagę braliśmy gry, które wyszły między 1 stycznia a 10 grudnia 2017): 


31 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube