Wybuchowa aktualizacja do DayZ wprowadziła nowe bronie i dynamiczne wydarzenia

Dodany przez PefriX prawie 2 lata temu
4 3928
Wybuchowa aktualizacja do DayZ wprowadziła nowe bronie i dynamiczne wydarzenia

Fani gry DayZ na PC, Xbox i PlayStation mogą spodziewać się kilku nowości. Niedawno ukazała się duża aktualizacja 1.18 do tej (wciąż) popularnej gry o przetrwaniu apokalipsy zombie. Nowa zawartość to między innymi materiały wybuchowe i rozszerzenie stale rosnącego arsenału broni w grze. Aktualizacja wprowadza także nowe dynamiczne wydarzenia, które mogą prowadzić do nieoczekiwanych spotkań wzdłuż torów kolejowych rozsianych po całej mapie.

Po dodaniu do gry aktualizacji 1.18 szabrownicy mogą utrudniać życie nieprzyjaznym ocalałym za pomocą granatnika M79. Dla M79 można znaleźć trzy rodzaje amunicji 40 mm: Granaty dymne, granaty wybuchowe i rzadkie granaty P-OX, które zawierają śmiercionośny gaz.

Jeśli szukasz jeszcze większej siły ognia, to dobrze trafiłeś, ponieważ możesz już teraz możesz użyć czasowo aktywowanych nowych profesjonalnych ładunków wybuchowych i improwizowanych ładunków wybuchowych, a także poszukać detonatora do ich zdalnego odpalenia. 

Możesz też osłaniać swoje flanki podczas wymiany ognia za pomocą słynnej miny Clamore, która z bliska zadaje ogromne obrażenia kierunkowe. A kiedy już uciekniesz z całym tym łupem, możesz uczcić tę okazję fajerwerkami, które także znalazły się w tej wybuchowej aktualizacji.

Wraz z aktualizacją 1.18, DayZ zwiększyło różnorodność mapy, dodając dynamicznie generowane wraki pociągów. Są one dostępne na trzech poziomach - od pociągów cywilnych po wojskowe - i oferują jedne z najlepszych dostępnych łupów, w tym M79. Uważaj jednak, bo byli pasażerowie mogą pojawić się w śmiercionośnych rojach, jeśli narobisz za dużo hałasu.

Dla bardziej subtelnych ocalałych, nowa aktualizacja wprowadza do gry ukrytą broń. Derringer jest na tyle mały, że zmieści się w misiu, a dwulufowy pistolet .357 zadaje wystarczająco dużo obrażeń, pozbyć się zagrożenia sprawnym trafieniem w głowę. 

Karabin i rewolwer Blaze'a otrzymały również możliwość produkcji wariantu bezlufowego, co pozwala na dalsze dostosowywanie uzbrojenia do własnych potrzeb. Warianty zmniejszają masę i liczbę zajętych slotów w inwentarzu. To sprawia, że są one doskonałą bronią drugorzędną, gdy przeładowywanie w trakcie gorących starć nie wchodzi w grę.

I wreszcie, właściciele serwerów mogą teraz jeszcze lepiej dostosować swoje serwery (także na konsolach) dzięki nowym narzędziom i opcjom. Mnie z kolei ciekawi, czy po tylu latach istnienia DayZ, ktoś tutaj jeszcze grywa w ten tytuł.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube