Wyciągajcie rajtuzy i ćwiczcie swoją najlepszą pozę bohatera w Knockout City!

Dodany przez PefriX 9 miesięcy temu
1 1057

Już teraz Knockout City staje się ostatecznym polem bitwy dla bohaterów i złoczyńców w zupełnie nowym trybie zabawy z Super Mocami! Gracze otrzymują losową super moc za każdym razem, gdy odrodzą się w tym trybie 3v3 i będą mogli zdobyć skrytkę z przedmiotami, podejmując się unikalnych Kontraktów przez ograniczony czas. Mimo całej otoczki trzeba przy tym pamiętać, że wciąż jest to po prostu gra w zbijaka.

Dzięki korzyściom, jakie daje każda z siedmiu unikalnych mocy, gracze będą mogli zdominować i zniszczyć wrogą drużynę na zupełnie nowe sposoby. Siedem unikalnych supermocy obejmuje:

  • Odbicie w formie piłki - kiedy jesteś w formie piłki, wejście na trampolinę spowoduje potężny rzut!
  • Superdoładowanie - zyskuj dodatkowe przeładowanie dzięki złapaniom i podaniom!
  • Atak blokiem - blokuj swoich przeciwników, a zadasz im obrażenia!
  • Podwójny skok - skocz w powietrzu jeszcze raz!
  • Leczące moce - z czasem odzyskuj serca!
  • Siła - podnoś przeciwników, blokując ich!
  • Rentgenowy wzrok - możesz patrzeć i celować w graczy przez ściany!

Limitowane przedmioty kosmetyczna dla bohaterów można wymieniać na Kryształy Mocy, które zdobywa się rozgrywając mecze w grze ulicznej i ligowej lub wykonując Kontrakty. Niektóre kontrakty wymagają opanowania jednej z unikalnych mocy, jak na przykład kontrakt Lepkie Place, który można ukończyć po zdobyciu 10 nokautów za pomocą super mocy Super Siły.

Pakiet Bohaterów pozwoli graczom rozwijać się jako herosi, lub stać się niesławnymi złoczyńcami, W ramach wydarzenia dostępna jest ponad 20 limitowanych i unikatowych przedmiotów kosmetycznych. Wydarzenie potrwa do 14 września, więc nie zwlekajcie!


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube