Wyciągnął telefon i potajemnie nagrał gameplay z Monster Hunter World

Mh world running

Oprócz trailera Monster Hunter World, którego widzieli już chyba wszyscy, na targach E3 2017 pokazywano również gameplay z tej właśnie gry. Na zamkniętym pokazie dla dziennikarzy, można było po raz pierwszy zobaczyć MHW w akcji.

Jeden z redaktorów wyciągnął jednak telefon i potajemnie nagrał całą sesję. Co prawda jakość materiału pozostawia wiele do życzenia, ale co nie coś jednak widzimy.

Ze względu na prawa autorskie, nagranie w Monster Hunter World zostało umieszczone na zewnętrznym serwisie. Przynajmniej mamy pewność, że nikt go tam nie usunie.

Gameplay z Monster Hunter World obejrzycie w tym miejscu. 

Monster Hunter World to – jak pisał PefriX w swoim ostatnim newsie – kooperacyjna rozwałka z wielkimi potworami. Czyli taka dungeonówka MMO. „W MHW możemy grać samotnie, lub skorzystać ze wsparcia do trzech, innych łowców. Otrzymamy zatem czteroosobowy tryb kooperacji, gdzie w każdym momencie będziemy mogli wezwać wsparcie. Co ciekawe, możliwość dołączenia do zabawy ma dotyczyć całego świata – tak, gracze z Japonii będą mogli uczestniczyć w potyczkach Europejczyków”. 

Premiera w pierwszej połowie 2018 roku. Szykuje się godny konkurent dla Dauntless.  

Zobacz także

9 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz